Dublin- będąc w Irlandii trzeba tam być

Dublin okazał się być miastem, które dla swoich turystów jest niezwykle przyjazne. Miastem, gdzie każdy od razu może dosłownie poczuć się jak w domu.

dublin

Nie spodziewałam się nawet tego, że ja i mój chłopak aż tak bardzo się tam zaaklimatyzujemy. Myślałam, że te wszystkie opowieści na temat irlandzkiej gościnności są trochę na wyrost, jednak okazało się, że wcale nie! Irlandczycy, u których zatrzymaliśmy się w pensjonacie, przyjęli nas niezwykle gościnnie. Naprawdę byliśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak bardzo okazali się być osobami nastawionymi na swoich gości. Od razu wiedzieliśmy, że nie musimy się przejmować zupełnie niczym i że trafiliśmy w bardzo dobre ręce. Pokazali nam oni bardzo dokładnie całe miasto, a do tego i mieliśmy umożliwione zobaczyć, że nigdy do tej pory nigdzie wcześniej na pewno nie bawilibyśmy się aż tak bardzo dobrze. Poznaliśmy wiele miejscowych zwyczajów, które muszę przyznać, bardzo przypadły mi do gustu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nigdy też nigdzie wcześniej nie mogłam czuć się tak wyjątkowo jak właśnie tam, co doceniam sobie szczególnie. Irlandia to cudowne miejsce, miejsce, które jest dla każdego prawdziwym domem. Nie sposób nie spędzić tam cudownych chwil.

This entry was posted on wtorek, Sierpień 13th, 2013 at 11:28 am and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.